• Şubat 28, 2020

  Duyduk ki sağlıklı tarifler bulmakta zorlanır olmuşsunuz, hiç merak etmeyin her öğün için ayrı birbirinden lezzetli tarifleri sizler için derledik!

  sağlıklı tarifler
 • Şubat 24, 2020 Sağlıklı Beslenme

  Sağlıklı beslenmek isteyenlerin sayısız kez duyduğu kelimeler: Doymuş yağ ve doymamış yağ. Peki nedir doymuş ve doymamış yağ, farkları nelerdir, hangisini yemeli hangisinden kaçınmalıyız ya da tüketirken nelere dikkat etmeliyiz? Kısa cevap; doymuş yağ asitleri kötü, doymamış yağ asitleri iyi yağ asitleridir. Uzun cevap için, okumaya devam edin!

  yağ çeşitleri
 • Şubat 19, 2020 Sağlıklı Beslenme

  Smoothie bowl (smoothie kasesi) nasıl yapılır dört adımda açıkladık. En sağlıklı ve lezzetli smoothie bowl tarifi için bu rehberi takip etmeniz yeterli! 1. Adım: Smoothie kasesinin temelini seçin. 2. Adım: Üzerine ekleyecekleriniz meyve ve kuru yemişleri seçin. 3. Adım: Favori Picus ezmenizi ekleyin. 4. Adım: Elinize bir kaşık alın ve tadını çıkarın!

  sağlıklı beslenme
 • Şubat 14, 2020 Tahin

  Tatlıların-tuzluların lezzetine lezzet katan, bir parçası olduğu her yemeği güzelleştiren tahin bugün konuğumuz! Yalnızca bizim ülkede de değil, tüm dünyada sevilen bir tat tahin, sebebi ise dünyaca ünlü muhteşem lezzet humus. Peki susam ezmesi diye bir besin de olduğunu biliyor muydunuz? Bugün burada bulunma sebebimiz susam ezmesi ile tahin arasındaki fark nedir, susam ezmesi ile tahin aynı şey midir araştırmak. Hazırsanız başlayalım.

  tahin
 • Ocak 30, 2020 Sağlıklı Beslenme

  Sağlıklı beslenmek zor, özellikle de her yerden birbirinden göz alıcı ancak bir o kadar da zararlı yiyecek ortaya çıkarken. Bu sebeple, eğer sağlıklı beslenme gibi bir amacınız varsa bunu online yaşamınıza da yansıtmalısınız. Rengarenk iştah açıcı sağlıklı lezzetler paylaşan hesaplar da sağlıklı beslenme tüyoları paylaşan hesaplar da sizin kullanabileceğiniz kaynaklar arasında. İşte sağlıklı beslenme isteğinizi arttıracak Instagram hesapları!

  sağlıklı beslenme, instagram