• Tahinli Fıstık Ezmeli Pratik Baklava Tarifi 😍 🥰

  Not: Burada yer alan Picus fıstık ezmesi ve çekilmiş fıstık yerine Picus fındık ezmesi ve çekilmiş fındık da kullanılabilir. Tamamen sizin tercihinize göre değiştirebilirsiniz. 🎯🎯🎯

  fıstık, fındık, baklava, tahin
 • Yaz aylarında bastıran sıcaklarda size enerji verecek ve soğuk tüketebileceğiniz; üstelik taze meyvelerin ağırlıklı olduğu müthiş bir tarifi sizlerle paylaşıyoruz: Frambuazlı Badem Ezmeli Chia Pudding.

  chia, pudding, badem, badem ezmesi
 • Omega 3, Çinko, Magnezyum, Selenyum, Demir, Fosfor ve Protein içeren kaju ile yazın vazgeçilmezi çileğin muhteşem buluşması: Çilekli Kaju Ezmeli Krep Kek

  çilek, kaju, krep, kek
 • Temmuz 03, 2020 Sağlıklı Beslenme

  Sağlıklı besleniyor ve düzenli spor yapıyorsunuz. Peki sağlıklı bir yaşam için yalnızca bunlar yeterli mi? Aslına bakarsanız sağlık bir bütün ve ancak zihinsel sağlığımızı koruduğumuzda beslenme ve spor gibi diğer alışkanlıklarımız bir anlam ifade ediyor. O halde zihin sağlığımızı da tıpkı beden sağlığımız gibi korumalı ve sürdürmeliyiz. Bunun için, gün içinde rahatlıkla uygulayabileceğiniz bazı pratik adımlar olduğunu söylesek?

  picus, sağlık, zihin, beslenme
 • Haziran 26, 2020 Sağlıklı Beslenme

  Aramızda “Sağlıklı beslenmek istemiyorum.” diyen var mı? Sağlıklı beslenmenin, çeşitli kronik hastalık risklerini azaltmak ve vücudunuzu güçlü tutmak gibi sayısız sağlık yararı sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, diyetinizde önemli değişiklikler yapmak bazen çok zor görünebilir.

  Büyük değişiklikler yapmak yerine, birkaç küçük değişiklikle başlamak daha iyi olabilir.

  Bu yazımızda, düzenli bir beslenmeyi biraz daha sağlıklı hale getirebilecek 7 küçük değişiklikten bahsettik.

  sağlıklı beslenme